fbpx

Apie mane

Sveiki, aš – Algirdas Mejeris. Nuo mažens mėgau konstruoti LEGO ir braižyti. Tad tikriausiai nė kiek nenuostabu, kad palaipsniui mane sudomino sudėtingesnių dalykų konstravimas, o šiandien aš kuriu ir gaminu baldus – sėkmingai tai darau jau virš 12 metų.

Šį talentą paveldėjau iš savo senelio, kuris buvo baldžius – puikiai pamenu, kaip vaikystėje mano tėvai su dideliu pasididžiavimu sakydavo, kad mūsų namuose stovi senelio rankų darbo baldai.

Artimesnė profesinė pažintis su baldų kūrimu prasidėjo dar studijų metais, Kauno kolegijoje mokantis interjero elementų konstravimo ir gamybos, o iškart po mokslų ėmiau savarankiškai projektuoti ir gaminti baldus. Visus šiuos metus gaminau produktus pagal individualius užsakymus – mano klientams išsakius savo viziją, aš ją realizuodavau.

Visų svarbiausia man yra gaminio kokybė, tad naudojamas medžiagas renkuosi itin atsakingai, juk galutinis produktas bus puikus tik tada, kai visos jo detalės bus aukščiausios kokybės. Linijų suvedimai ir funkcionalumo plonybės ne visiems vartotojams yra pastebimos, tačiau man svarbu, kad viskas būtų pagaminta nepriekaištingai.

Gaunamas atgalinis ryšys ir pagiriamieji žodžiai padėjo man įgyti pasitikėjimo ir įsitikinti, kad mano kuriami baldai pilnai pateisina klientų lūkesčius. Teigiami įvertinimai paskatino pradėti kurti baldus pačiam, o ne tik juos gaminti pagal individualius užsakymus. Kurdamas savo gaminius vadovaujuosi viena pagrindine taisykle – jie turi atitikti visus mano paties, kaip vartotojo, keliamus lūkesčius.

Šioje svetainėje rasite ne tik mano pagamintų baldų, bet ir kitų gamintojų, atitinkančių mano viziją, ir už kurių kokybę galiu garantuoti. Noriu, kad visi žmonės namuose turėtų kokybiškus, išskirtinio dizaino ir, tuo pačiu, praktiškus baldus. Iš savo patirties žinau, kad labai svarbu, kas mus supa, nes mūsų vidinė būsena stipriai priklauso nuo aplinkos, kurioje esame.

VERTYBĖS

01

Ambicingumas

Visada aukšti ir ambicingi siekiai bei tikslai

02

Kūrybiškumas

Kūrybiški sprendimai, naujovių paieška ir jų pritaikymas kasdieninėje veikloje

03

Atsakomybė

Atsakomybės prisiėmimas už savo darbo rezultatus

04

Mandagumas

Laikymasis nustatytų elgesio normų bei taisyklių

Mūsų vidinė būsena stipriai priklauso nuo aplinkos, kurioje esame.

fav-icon

Adresas

Vilties g. 33, Lapės,
LT-54435
Kauno r. sav.

phone-icon

Apžiūrėti ekspoziciją
galima iš anksto
susitarus telefonu
+370 684 31523

Rekvizitai

UAB „Mobili Veikla”
Įmonės kodas: 302509134
PVM mok. kodas: LT100005823212
Banko sąskaita:
Kauno kredito unija
LT55 5012 7000 1400 0291
Banko kodas: 50127

Parašyk man žinutę